niedziela, 5 lipca 2015

Wielki Powrót!

Witajcie po tak długiej przerwie. Zaczęły się wakacje a ja mam ochotę dokończyć tą historię tak jak powinna być dokończona. Niestety nie wiem  ile was tutaj jeszcze pozostało i czy chcecie coś nowego. Jeżeli tylko wyrazicie jakieś chęci od razu biorę się za pisanie. Zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza bym miała jakąś inspirację. Bym wiedziała, że dla kogoś jeszcze to pisze.
Mam nadzieję, że ukarze się kilka komentarzy i zaczniemy drugą część I Can Be Your Hero.
Tylko od was to zależy. Losy drugiej części leżą w waszych rękach.


Say You Love Me ...

8 komentarzy:

 1. Bardzo chetnie ! Kocham tego bloga a epilog całkowicie mnie załamał i było mi strasznie przykro ze Vanessa znowu jest z Nathanem a Zayn ma żonę. Niby to tylko historyjka ale rozczula, przeczytalam tą hostorie w ciągu tych 2 dni i jestem w niej zakochana! Gdy zobaczyłam ten post to strasznie się ucieszylam wiec tak dokanczaj !

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana :) wrocilas :3 :** oni musza byc razem :")

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak!! Proszę, pisz dalej, bo ten blog jest niesamowity! Epilog był dla mnie okropny, naprawdę czytałam i wycieralam łzy z nadzieją że to nie koniec. Przeczytałam to już kilka miesięcy temu, a nadal gdy wspominam tą historię chce mi się płakać. Żaryn i Vanessa muszą być razem, nie ma innej opcji, to nie mogłoby się tak skończyć. Pisz dalej, proszę

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku tak !!! Zayn i Van musza byc ze sobą

  OdpowiedzUsuń