czwartek, 12 czerwca 2014

Prolog.


 Hej!                                                                                                         12 Wrzesień.

      Nie wiem, o czego mam zacząć. Minęło 9 miesięcy, od kiedy ostatni raz cię widziałam. Brakuje mi Cię. Ciągle jesteś w mojej głowie i zajmujesz w moim sercu pierwsze miejsce.  Na początku było mi trudno się pogodzić, że odszedłeś. Wiem nie zawsze byłam ideałem dziewczyny, ale Ty akceptowałeś wszystkie moje humorki i kochałeś mnie bezwarunkowo. Wiesz, … kiedy ostatnio siedziałam na parapecie w swoim pokoju przypomniało mi się jak cię poznałam.  Pamiętam jak zapytałeś czy możesz być moim bohaterem. Udałam wtedy, że nie interesujesz mnie. Było inaczej. Obserwowałam cię od tygodni i zastanawiałam się jak mam do Ciebie zagadać.  To ty wykonałeś pierwszy krok, to Ty wyciągnąłeś do mnie pomocą dłoń i za to właśnie jestem ci dozgonnie 
wdzięczna.
Pewnie zastanawia Cię, dlaczego pisze do Ciebie lis, którego nigdy nie przeczytasz? Jestem na terapii. Mój lekarz stwierdziłbym to zrobiła. Nie wiem dokładnie, po co ale czuje, wewnątrz, że mi to pomaga. Pisząc ten list czuje się jakbyś był tutaj koło mnie – wspierał i trzymał za moją dłoń by ją ogrzać.
Jutro przeprowadzam się do Londynu. Po co? Moi rodzice stwierdzili, że tutaj wszystko przypomina mi ciebie a w Londynie pójdę do dobrego College’u i zacznę nowe życie. Bradford nie jest już tym samym miastem, co kiedyś. Dzieją się tutaj straszne rzeczy, od kiedy cała twoja paczka się rozpadła. Twoje miejsce w wyścigach zajął Danny. Nie byłam nad wyścigach od tego feralnego sylwestra. Nie potrafię na nie iść, bo gdy tylko usłyszę ryk silnika coś we mnie pęka. Wiesz… obwiniam się o ten wypadek. Niby każdy mówi, że to nie moja wina. Tylko, że nie wiedzą, co zrobiłam. Wiem, że widziałeś mnie z Zayn’em. Nie chciałam tego po prostu tak wyszło i muszę się z tym pogodzić.
Pamiętaj, że byłeś moją pierwszą miłością. To ty nauczyłeś mnie kochać i dzielić życie z drugą osobą.  Zawsze będziesz moim bohaterem…

                                                                               Kocham Cię Nathan, Twoja Vannesa.

__________________________________________________________________________________

Jest i Prolog. Prolog jest napisany w sposób:  Vannesa pisze list do Nathana - swojego chłopaka.
                                        Rozdział numer 1 pojawi się 19 Czerwca.
Zapraszam także na tego bloga : It's not a dream, it's reality. <- Nowy rozdział pojawi się już w weekend.3 komentarze: